Rok szkolny 2016/17 - Rokiem Wolontariatu
Schronisko SSM i Bursa zapraszają

Centrum prowadzi bogate zajęcia w ramach kółek technicznych, na które zaprasza uczniów i studentów opolskich szkół średnich i uczelni. Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych!

1. Kółko spawalnictwa i obróbki termicznej

Marek Krukowski
Wtorek 14:00-16:00, Pracownia P-12; bud. "B"
Kółko dla wszystkich chętnych, którzy chcą poznać techniki spawania MIG, TIG i Elektrodą.

2. Kółko mechatroniczne

Rafał Jasiński
Czwartek: 15:30-17:30, Pracownia 110; bud. "B"
Kółko dla osób twórczych, które chcą poprzez praktykę sprawdzić i rozwinąć swoje umiejętności z dziedzin takich jak mechatronika, automatyka, robotyka, sterowanie i programowanie w tym PLC.
Nie zabraknie projektowania i realizacji pomysłów.
Zapraszam również osoby, które czują potrzebę podciągnięcia się w nauce z przedmiotów mechatronicznych.

3.  Kółko – roboty mobilne i mikroprocesory

Andrzej Smyrd
Środa: 14:50-16.50, Pracownia 110; bud. "B"
Kółko mechatroniczne dla osób zainteresowanych zdobyciem wiedzy dotyczącej rozwiązań konstrukcyjnych robotów mobilnych, oraz programowaniem mikroprocesorów na platformie arduino.

4. Kółko CNC

Grzegorz Karbowiak
Środa 8:00-9:30, Pracownia P-16; bud. "A"
W ramach kółka technicznego realizowany jest kurs CNC zakończony certyfikatem imiennym.

5. Kółko brydżowe